Dodaj opinię
Imię *
E-mail *
Opinia *
Zabezpieczenie antyspamowe (przepisz kod) * Captcha ImageReload Image
   
 

Adam

Ja dzięki wierze uzyskałem cudowne błogosławieństwo i spotkałem żywego Boga Jezusa Chrystusa on jest droga prawdą i życiem więc nie lękajcie się dniem jutrzejszym. Wytrwajcie w wierze w prawdzie zawartym z słowie Boga najwyższego a żyć będziecie.Czytajcie Pismo Święte w Duchu Świętym módlcie się o jego dary i prowadzenie szukajcie wspólnoty w której w wierze będziecie się modlić bo gdzie dwóch lub trzech tam Ja jestem powiedział Pan. A jeśli wiarę będziecie mieli jak ziarnko gorczycy góry będziecie przenosić. Więc proszę nie lękajcie się zaufajcie Bogu. Wyczekując końca byście nie zbłądzili i wytrwali w służbie bo dzień i przeciwnik przynosi nowe pokusy i nowe problemy.

sobota, 18, luty 2012

Weronika

Witam:) Prorok Boży wypowiada zamysły Boże, może mówić o przyszłości, ale też objaśniać Słowo Boga adekwatnie dla danych czasów i kultury. Prorok od Boga zawsze mówi prawdę, jego zapowiedzi zawsze się wypełniają w 100%, chyba, że są uwarunkowane postępowaniem ludzi, np. jak w Księdze Jonasza, gdzie lud, do którego przyszedł prorok pokutował i nawrócił się do Boga i wtedy Bóg odwołał karę. Przepowiednie są wypowiadane w Imieniu Boga, a nie we własnym i znajdują interpretacje w Biblii. Proroctwo Boże zawsze jest kompatybilne ze świadectwem poprzednich proroków i nigdy im nie przeczy, nie przeczy też Słowu Bożemu, ani Jego przykazaniom, wręcz przeciwnie, nawołuje do przestrzegania Przykazań Bożych oraz przypomina o sądzie Bożym, nawołuje ludzi do odwrócenia się od grzechów i przyjścia do Boga, poza tym zawsze wywyższa Chrystusa i Jego dar życia wiecznego przez Jego śmierć i zmartwychwstanie. Prorok pozostawia owoce, które świadczą od kogo przychodzi oraz nigdy nie zarabia pieniędzy na darze, który otrzymał od Boga, jak jest powiedziane: "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie". Kiedy czytałam "Wielki Bój", nie wiedziałam o tym, że E. White jest prorokiem, jednak wzięłam do ręki Pismo Święte i znalazłam tam potwierdzenie każdego jej słowa. W drugim rozdziale Dziejów Apostolskich i w Księdze Joela jest napisane, że w czasach ostatecznych wszyscy będą prorokować, więc nie tylko E. White, jako oficjalny prorok, ale wielu będzie miewało sny i wizje przed samym powrotem Chrystusa. Myślę, że to już się zaczęło.

środa, 08, luty 2012

Estera

Rewelacyjna książka !

piątek, 23, grudzień 2011

Adam

Konkretna książka, która przedstawia to co wydarzy się w niedalekiej przyszłości, tylko trzeba sobie zadać pytanie, czy wszyscy jesteśmy na to gotowi ?

środa, 21, grudzień 2011

Łukasz

Bardzo dobra książka. Naprawdę polecam!

poniedziałek, 14, listopad 2011

 

Powered by Phoca Guestbook

Przewiń w górę ^